KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929239

nr 1492 9239

Carl-Ivar Öfverbeck

(1899-1976), Sverige

Oljemålning, Carl-Ivar Öfverbeck (1899-1976). Signerad, Vinterlandskap. Olja på duk, 44x64 cm, yttermått inklusive ram: 59x79 cm

Carl-Ivar Öfverbeck, svensk bildkonstnär född 1899, död 1976.

Utrop:

600 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:23:29

Carl-Ivar Öfverbeck

Läs mer om Carl-Ivar Öfverbeck